התחדשות עירונית

החטיבה להתחדשות עירונית, היא אחת מזרועות הפעילות של קבוצת כתב, הקבוצה שהוקמה עוד בשנות החמישים נמצאת בבעלות משפחת כתב ונמנית כיום עם החברות המובילות בארץ בתחומי הנדל"ן, היזמות והבנייה. נשיא הקבוצה יוסף כתב, ובניו - יהודה, מאיר ורונן מכהנים כמנכ"לים משותפים. בבעלות הקבוצה שלוש זרועות עיקריות:  זרוע הנדל"ן - "נאות אמיר", זרוע התעשייה - "רומאל" , זרוע האנרגיה המתחדשת - "גולדסול". החברות הללו מובילות בארץ בתחום הנדל"ן, בציפוי וקירוי מבנים וקירות מסך מזכוכית וכיו"ב, בתחום מפעלי המתכת ובתחום האנרגיה המתחדשת. קבוצת כתב שמה לעצמה כמטרה לגדול ולהתפתח במרחב העירוני ולשם כך הקימה את החטיבה להתחדשות עירונית שתעסוק בפרויקטים של פינוי - בינוי ותמ"א 38.


קבוצת כתב מביאה עמה איתנות פיננסית ארוכת שנים וניסיון עתיר בתחום היזמות והבנייה בארץ ובחו"ל. לקבוצה ניסיון רב בתכנון וביצוע של אלפי יחידות דיור, בנייני מגורים , קוטג'ים, בנייני משרדים, מבני תעשייה ומסחר. הקבוצה מחזיקה בחטיבת הביצוע לעבודות קבלניות עם סיווג בלתי מוגבל - ג'5 ברשם הקבלנים (הסיווג הגבוה ביותר בתחום) ואוחזת בתווי תקן iso-9001 ו-9003, כך שהקבוצה גם יזמית וגם מבצעת בעצמה את מגוון הפרויקטים.


ערך מוסף –One Stop Shop

השילוב של החטיבה להתחדשות עירונית בתוך זרוע הנדל"ן של קבוצת כתב מקנה  ערך מוסף ויתרון משמעותי לפרויקטים מסוג זה, בהם הכול מתנהל תחת קורת גג אחת, קרי: החברה  מלווה את הפרויקט מן הרגע הראשון -  החל בהסכם מול הדיירים, הליכיי תכנון, דרך הוצאת היתרי בנייה וכלה בביצוע הפרויקט באמצעות חטיבת הביצוע של הקבוצה. כך ניתן  גם לעמוד בלוחות זמנים ולשמור על סטנדרט של בנייה גבוהה במהלך הביצוע, ללא תלות בחסדיו של קבלן מבצע זה או אחר.


דבקות בעקרונות – אמינות, הוגנות ומקצועיות

הקבוצה יוזמת מנהלת ובונה פרויקטים מקטנים ועד גדולים, מפרויקט תמ"א 38 בבניין בודד עם מספר קטן של דיירים ועד לפרויקט פינוי – בינוי עם פינוי  של 332 דיירים במתחם מגורים אחד, ובינוי של קומפלקס בניינים חדש עם 1,919 יחידות דיור חדשות.צוות החטיבה מורכב מקבוצה איכותית של אנשי מקצוע ומומחי נדל"ן, שהידע והניסיון שלהם עומד לרשות הדיירים בכל עת. מקצועיות הצוות תורמת לכך שהשבחת הנכס מתבצעת בצורה המיטיבה ביותר והכל תוך שקיפות מלאה וטיפול אישי רגיש וסובלני במספר רב של בעלי דירות עם צרכים ורצונות שונים ומיוחדים.

כמו שאר זרועות הביצוע של קבוצת כתב, גם החטיבה להתחדשות עירונית נאמנה לעקרונות הקבוצה – אמינות, הוגנות ומקצועיות.

לפרוייקטים

לחץ פה


logo בניית אתרים