נאות אמיר

זרוע הנדל"ן נאות אמיר, הפועלת בתחומי היזמות והבנייה בסקטור הנדל"ן, היא למעשה אבן הפינה של הקבוצה. החברה עוסקת בתכנון וביצוע של בנייני מגורים מסוגים שונים, שכונות של בתים צמודי קרקע, מרכזים מסחריים ובנייני משרדים כדוגמת פרויקט 'FACTORY OUTLET' שנחשב לראשון מסוגו בישראל (בנין רב תכליתי הכולל משרדים, בתי מסחר וחנויות מפעל להשכרה ומכירה בשטח של כ- 34,000 מ"ר), בנייני מגורים, שכונות שלמות של צמודי קרקע, בנייני משרדים, מפעלי תעשייה, וכו'.


נאות אמיר פועלת בכל רחבי הארץ, באזורים מרכזיים ובפריפריה והיא נחשבת כיום לאחת מהחברות המנוסות, הוותיקות והיציבות בעולם הנדל"ן, עם רשימת פרויקטים מהמרשימים בענף. החברה פועלת בהתאם לרוח הקבוצה ודוגלת במצוינות, מקצועיות ואחריות. ערכים אלה, שהנחו אותה לאורך שנים, מיצבו אותה כגורם דומיננטי בתרבות המגורים, ושותפה פעילה בבניית הארץ. כל זאת בזכות יכולת הביצוע של החברה ותהליכי העבודה הידידותיים והמקצועיים המאפיינים אותה.


חטיבת הביצוע לעבודות קבלניות הפועלת במסגרת הקבוצה ומחזיקה בסיווג בלתי מוגבל ג'5 ברשם הקבלנים (הסיווג הגבוה ביותר בתחום) ואוחזת בתווי תקן iso-9001 ו- iso-9003, כך שהקבוצה הינה גם יזמית וגם מבצעת.


התחדשות עירונית

   קבוצת כתב שמה למטרה לגדול ולפתח את המרחב העירוני ולשם כך הקימה חטיבה ייעודית לפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38/2.

בה אנו מחזקים באופן תמידי את היכולות המיוחדות שלנו להתנהל מול דיירים באופן אישי הן בצד הפורמאלי והן בצד האנושי.


החטיבה הוקמה כדי לתת את המענה לביקוש ההולך וגובר של חידוש ושיפור בנייני מגורים במרכזי הערים, חידוש התשתיות העירוניות והצורך בטיפול אישי רגיש וסובלני במספר רב של בעלי דירות עם צרכים ורצונות שונים ומיוחדים, כך שיעברו את כל המסלול בצורה החלקה ביותר עד כניסתם לדירתם החדשה.


בקבוצת כתב מודעים לכך שכניסה לפרויקט של פינוי בינוי או תמ"א 38 מלווה בלבטים וחששות לא מעטים בקרב הדיירים ועל היזם לתת דעתו על כך, ללוות אותם לאורך הדרך ולספק לדיירים את ההסכמים המתאימים וגם את הפתרונות לבעיות שמתעוררת במהלך הפרויקט.

כקבוצה יזמית וקבלנית מובילה בתחום ההתחדשות העירונית, קבוצת כתב נבחרה ע"י דיירים בעלי זכויות בעשרות בניינים למימוש פרויקטים מסוג זה.

צוות החטיבה מורכב מקבוצה איכותית של אנשי מקצוע ומומחי נדל"ן, שהידע והניסיון שלהם עומד לרשות הדיירים בכל עת. מקצועיות הצוות תורמת לכך שהשבחת הנכס מתבצעת בצורה המיטיבה ביותר עבורם והכול תוך שקיפות מלאה מול הדיירים.


חטיבה בתוך זרוע הנדל"ן של קבוצת כתב מקנה ערך מוסף ויתרון משמעותי לפרויקטים מסוג זה, בהם הכול מתנהל תחת קורת גג אחת קרי: החברה מלווה את הפרויקט מן הרגע הראשון - החל בהסכם מול הדיירים, הליכיי תכנון, דרך הוצאת היתרי בנייה וכלה בביצוע הפרויקט באמצעות חטיבת הביצוע של הקבוצה. כך ניתן גם לעמוד בלוחות זמנים ולשמור על סטנדרט של בנייה גבוהה במהלך הביצוע, ללא תלות בחסדיו של קבלן מבצע זה או אחר, או שותפות כזאת או אחרת. בנוסף,


החטיבה אינה קשורה באופן בלעדי עם אף גורם מתכנן/מייעץ, כך שאנו בוחרים את הצוות המתכנן והמייעץ המתאימים ביותר לכל פרויקט. כך ניתן לקבל את התוצאה התכנונית הטובה ביותר וביעילות מקסימאלית עבור הבניין.רומאל טכנולוגיה

זרוע התעשייה בקבוצה, רומאל, הינה הראשונה בישראל שהחלה עוד בתחילת שנות ה-90 לעסוק בתחום חיפויי מבנים ,קירוי גגות במתכות, וקירות מסך מזכוכית. כיום, החברה ממוצבת כגדולה ביותר בישראל בתחום חיפויי חוץ והפכה למותג ולמודל חיקוי בענף.רומאל היא זו שהחדירה לשוק הישראלי את מוצרי החיפוי למבנים ולגגות במתכות, ובמיוחד את החיפוי הפופולארי באלומיניום. אט אט ובהדרגה, הקבוצה אפשרה לענף להיחשף למוצרים יוקרתיים נוספים בתחום, כגון: חיפויי אבץ, נחושת, עופרת, נירוסטה ,HPL וטרקוטה. בידי הקבוצה כל הכלים הטכנולוגיים וצוות טכני מיומן, הנדרש גם לביצוע חיפוי אבן ושיש בתלייה יבשה, פנלים מתועשים, פחים צורניים, קסטות תרמו אקוסטיות ועוד.


בזכות הניסיון הרב שצברה בתכנון ובביצוע פרויקטים גדולים ומסובכים, באיכות וברמה מהגבוהות בעולם, נחשבת כיום רומאל לקבוצה מובילה ובעלת מוניטין בתחום ייחודי זה, הן בארץ והן בעולם. פרויקטים רבים שביצעה הקבוצה סוקרו ע"י מגזינים מקצועיים ובינלאומיים בענף, ומשמשים כציון דרך בעולם הארכיטקטורה. שיטות התכנון, העבודה וחומרי הגלם בהם משתמשת הקבוצה מעניקים למתכננים חופש יצירה ותכנון בלתי מוגבלים.


רומאל מפעלי מתכות

המפעל מתמחה בעיבוד מתכות ופלדות מכל הסוגים, בהם גם לתעשיות האלומיניום ובעיקר קירות מסך למבנים. המפעל ממוקם באזור התעשייה כנות, על כביש 40 וכביש 7 , קרוב מאוד לכביש 6 וכביש 4.המפעל חרט על דגלו לייצר את כל הפתרונות ולהביא את כל החדשנות בעיבוד מתכות. המפעל מצויד במיטב המכונות המתקדמות, היקרות והמובילות. בין היתר, המפעל מבצע עבור לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים עבודות במכונות לייזר בדיוק מרבי, מכונות C.N.C לחיתוך, מכונות ניקוב פחים, מכונות ערגול, פחים ופרופילים, מכבשים לייצור זוויות, פלחים, עוגנים/פלטקות לקירות מסך, יואים שתולים למעקות זכוכית ריתוכי ברזל, אלומיניום, נירוסטה, משקופים עיוורים ועוד.למנהלי המפעל ועובדיו ניסיון עשיר בתחום, ולרשותם מחלקה טכנית הנדסית המספקת פתרונות ורעיונות יצירתיים המתבססים על ניסיון עשיר בתכנון ובייצור. כל אלה הקנו מוניטין למפעל, שזוכה לשבחים מצד הלקוחות גם בגין האמינות, החריצות, האיכות, מהירות האספקה ונאמנות העובדים. הצוות המקצועי המיומן מתודרך ומנוהל על ידי רונן כתב, מנכ"ל משותף בקבוצת כתב וצוות המנהלים.


טואול - בניית אתרים